Jūdas Graši | Klausies Mūs Spotify!

Jūdas Graši

Video no yutubes

Blogs un kontakti

judas grasi

Jūdas Graši

Dažreiz laba kafija un laba mūzika ir viss, kas mums nepieciešams, lai atpūstos. Mūzika skar visus mūsu dzīves aspektus – fizisko, emocionālo, psiholoģisko un uzvedības.


Mūzika kā terapija ir pierādīts veids, kā mazināt stresu un nonākt apzinātā apziņas stāvoklī.


Mūzikas terapija ietver klausīšanos, saziņu un izpratni. Tā ir populāra metode, ko izmanto slimnīcās, izglītības iestādēs un citos klīniskos apstākļos, lai atvieglotu klientu stāvokli un padarītu viņus ērtākus.

Kas ir mūzikas terapijas aktivitātes un rīki?

Mūzikas terapija ir izteiksmīga mākslas terapija. Neatkarīgi no tā, vai rakstāt dziesmu, klausāties to vai dziedat līdzās – mūzikas terapijai jebkurā formā ir nepieciešama zināma komunikācija un izteiksme.


Mūzikas terapija pārsvarā tiek veikta uzraudzībā, kur terapeits izmanto specializētus instrumentus vai citus mehānismus, lai veiksmīgi īstenotu programmu.


Piemēram, mūzikas instrumenti, piemēram, ģitāra vai klavieres, ir populāri mūzikas terapijas instrumenti. Dažas mūzikas terapijas formas ietver arī tēlainību, kur terapeits maigi virza klientu iztēloties sevi patīkamā situācijā un atskaņo nomierinošu mūziku, lai radītu tai piemērotu gaisotni.

mūzikas terapijas
Setting Musicoterapia Handpan Strumentario Orff cos'è la musicoterapia Thomann Musicoterapia e autismo Musicoterapia corsi Musicoterapia formazione Musicoterapia Como Musicoterapia in Italia Musicoterapia passiva Musica che cura Bolsa Social psicologia Psicologia LGBT+ Lisboa Rumo psicologia Consulta psicologia online