LV mūzikā, Lvint mūzikā, EN mūzikā, US mūzikā Kuldiga.lv ,visit facebook kuldīga,kuldīga novada homepage, twiter @kuldiga #lv

 1. mūzikā
Andante mūzikā

Andante mūzikā

Andante -mūzikā -2023

Grupa Liepājā: Līvi dalībnieki

andante muzika
 • Andante mūzikā
  Andante mūzikā:Kā mācīt saviem bērniem mūzikas uzvedību. Ja jūsu bērns skaļi klausās savu mūziku vietā, kur citi to var klausīties, jūs varēsiet to atrisināt minūtes laikā vai pēc tam, ārpus situācijas. Jūs vislabāk pazīstat savu bērnu, tāpēc apsveriet, kur jūs varētu viņu apmācīt mūzikā, vienlaikus samazinot pazemojumu vai apkaunojumu.


  Viens no galvenajiem veidiem, kā iemācīt bērniem lielisku uzvedību mūzikā, varētu būt arī grūtākais: uzlabojiet lekcijas saturu. Tāpat kā gandrīz visās pārējās bērnu audzināšanas jomās, bērni daudz labāk modelē to andante, ko jūs darāt, nevis to mūzikā, ko jūs sakāt.


  Ja jums ir jāparedz, ka viņi būs nebaudāma atvērtās mūzikas auditorija, neesiet tāda pati. Jūsu [Nav ne jausmas ko atrast mūzikā]apgalvojums, ka māja un automašīna ir privātas telpas, un tās ir neparastas vietas apzinātas uzvedības modelēšanai.


  Piemēram, nesen spēlējot mūziku mājās vai automašīnā, apsveriet iespēju painteresēties visiem, kas atrodas dzirdes attālumā, lai pārliecinātos, ka viņiem tas patīk. Jūsu bērns izvēlēsies vissvarīgāko mūzikas noskaņošanas nodarbību uzvedībā andante: atzīstiet, ka tiks ietekmētas mūzikā citas personas.


  Ir arī vērts apsvērt, kā jūs reaģējat uz trūcīgu mūzikas uzvedību, kad blakus ir jūsu bērni.


  Ir saprātīgi atpazīt rupju publiskas mūzikas uzvedību vai novērst to (jo īpaši, ja jūsu bērnu dzirdes attālumā tiek atskaņota nepareiza mūzika), taču dariet visu iespējamo andante, lai to darītu mierīgi un ar cieņu mūzikā.


  Kādas ir jūsu tikšanās ar lielisku (vai šausmīgu!) mūzikas uzvedību? Paziņojiet mums komentāros!


  Vecāki [Ko nozīmē andante mūsdienīgā mūzikā]var izjust dažādas emocijas, konstatējot, ka viņu bērns tiešsaistē ir izdarījis kaut ko nepiemērotu, taču vispirms ir jācenšas saglabāt mieru un neizlaist savas dusmas uz bērnu.


  Neskatoties uz jūsu sākotnējām sajūtām par viņu rīcību, miera saglabāšana viņu priekšā palīdz viņiem, visticamāk, vērsīsies pie jums pēc palīdzības. Jūs varat apliecināt viņiem savu mīlestību un pēc tam lūgt stundu vai dienu andante, lai apstrādātu to mūzikā, ko tikko uzzinājāt.


  Jūs varat izvilkt savas jūtas uz boksa maisa vai meditēt, bet, kad atkal saskaraties ar savu bērnu, atrodieties brīvā dabā, lai būtu pēc iespējas mierīgāks.


  Ja jūs [Skaidra andante izmantošana mūzikā]izpaudāt savas jūtas pār bērnu, nekad nav par vēlu atvainoties un sākt viņam palīdzēt. Bērni daudz mācās andante, kad vecāki atvainojas un dara mūzikā labāk.


  Kāpēc tas ir tik svarīgi? Ja viņi zina, ka viņus sagaidīs neveselīgas dusmas vai naidīgums, viņi, visticamāk, pieķersies un izvairīsies jūs ielaist.


  Turklāt bērni bieži vien ir stingrāki pret sevi nekā vecāki. Viņi [Kā izmantot Andante mūzikā]var justies dusmīgi par savu lēmumu vai teikt sev andante, ka viņi nav mūzikā pievīluši jūs.


  Palīdziet viņiem saprast, ka viņu pašvērtība ir raksturīga un andante nav saistīta ar viņu kļūdām. Ikviens dažreiz paklupa, un mēs visi varam atgriezties un mācīties no Andante mūzikā tā.