Līvi LV, Līvi Lvint, Līvi EN, Līvi US

Kuldiga.lv ,visit facebook kuldīga,kuldīga novada homepage, twiter @kuldiga #lv

 1. dalībnieki
dalībnieki Līvi

Līvi dalībnieki

Kurzeme un Liepāja. Līvi dalībnieki 2023

Grupa Liepājā: Līvi dalībnieki

Naktsmītnes Kuldīgā
 • Līvi dalībnieki
  Līvi dalībnieki:Jūs Kad esam stresā vai aizņemti vai jūtamies satriekti, ir grūti atvēlēt laiku, lai palēninātu ātrumu. Šķiet, ka pasaule slīd mums garām, un pēdējā lieta, kas mums prātā, ir rūpēties par to.


  Pēc garas dienas apzināti pavadīt laiku ar prātu — īpaši 10 minūtes — var justies bezjēdzīgi Līvi, nevajadzīgi vai pat biedējoši. Tās ir normālas sajūtas.


  Bet 10 minūšu meditācija var būtiski mainīt mūsu dzīvi. Meditācija var dot mums instrumentus Līvi, lai labāk izturētos pret sevi un citiem.


  Kad mēs katru dienu veltām 10 minūtes meditācijai — tikpat daudz laika, cik nepieciešams, lai ietu dušā un ģērbtos dienā, mēs attīstām spēju būt klāt un mazāk iesaistīties saspringtajās Līvi, aizņemtajās, pārņemtajās domās.


  Galu galā šīs 10 minūšu meditācijas sesijas palīdz atjaunot mūsu smadzenes, lai mūsu ikdienas dzīvē būtu vieglāk un vieglāk ieviest tādu pašu izpratnes līmeni.


  Un parādīsies mierīgāka, relaksētāka mūsu versija — tas ir diezgan jauki. Faktiski viens pētījums liecina, ka tikai viena Headspace sesija var samazināt prātu klaiņošanu par Līvi 15%.


  Ja 10 minūšu vadīta meditācija nešķiet pareiza, sāciet ar 5 minūšu vai 1 minūtes meditāciju.


  Vai arī izmēģiniet elpošanas vingrinājumus Līvi, lai palīdzētu centrēt un iezemēt ķermeni - Līvi dalībnieki?