MARŠRUTI LV, MARŠRUTI Lvint, MARŠRUTI EN, MARŠRUTI US

Kuldiga.lv ,visit facebook kuldīga,kuldīga novada homepage, twiter @kuldiga #lv

  1. līvi
Rokgrupa Līvi

Rokgrupa Līvi

Kurzeme un Liepāja. Rokgrupa Līvi 2023

Grupa Liepājā Rokgrupa Līvi

Naktsmītnes Kuldīgā
  • Rokgrupa Līvi
    Rokgrupa Līvi: Jūs varat vienkārši klausīties mūziku vai izmantot mūziku kā pavadījumu mūzikas relaksācijas paņēmieniem, piemēram, dziļai elpošanai, attēliem, progresējošai muskuļu relaksācijai vai autogēnai relaksācijai.


    Rokgrupa Līvi: Izvēlieties mūziku sev tīkamākā stilā. Tam vienmēr ir jābūt pirmajam saraksta vienumam, jo mūzika, kas tiek reklamēta kā “relaksācijas mūzika” Rokgrupa Jūdas Graši, ne vienmēr jums noderēs, ja tas ir stils, kas jums nepatīk. Ja jums nepatīk klasiskā mūzika, Mocarta klausīšanās nepalīdzēs. Ja jūs ienīstat vaļu skaņas, klausīties vaļu skaņu mūzikas iestatījumus būs kaitinoši. Ir daudz iespēju, kad runa ir par mūziku atpūtai, tāpēc izvēlieties kaut ko tādu, ko vēlaties klausīties Rokgrupa Līvi.


    Rokgrupa Līvi: Izvēlieties mūziku ar lēnāku tempu, pat mūziku, kas klausīšanās laikā palēninās. Iesaistīšanās procesā jūsu ķermenim būs tendence saskaņoties ar dominējošo stimulu jūsu vidē, ko jūs, iespējams, vēlaties būt jūsu relaksācijas mūzika. Mūzika, kas iestatīta uz 70 sitieniem minūtē vai mazāku tempu, palīdzēs jūsu ķermenim pāriet uz miera pulsu. Mūzika, kas sākas nedaudz ātrāk un pēc tam palēninās līdz 60 vai pat 50 sitieniem minūtē, var būt vēl efektīvāka, lai palīdzētu jūsu ķermenim palēnināties Rokgrupa Līvi.


    Rokgrupa Līvi: Izvēlieties mūziku ar mazāk sarežģītām vai satraucošām izmaiņām. Tāpat kā pakāpeniski palēninošs temps palīdzēs jūsu ķermenim palēnināties, pēkšņas izmaiņas var likt jūsu ķermenim pamosties un būt brīdinātam par visu citu jaunu un pārsteidzošu, kas var rasties. Dažreiz albumos, kas tiek reklamēti kā “visrelaksējošākais džeza/klasikas/operas/u.c. albums jebkad”, var būt izlases, kurām ir būtiskas noskaņojuma izmaiņas. Šīs izvēles var traucēt jūsu ķermeņa relaksācijas procesu (lai gan tās joprojām var atslābināties emocionālākā līmenī)Rokgrupa Līvi.