MARŠRUTI LV, MARŠRUTI Lvint, MARŠRUTI EN, MARŠRUTI US

Kuldiga.lv ,visit facebook kuldīga,kuldīga novada homepage, twiter @kuldiga #lv

 1. Rokgrupa Līvi
Rokgrupa Līvi

Rokgrupa Līvi

Kurzeme un Liepāja. Rokgrupa Līvi 2023

Grupa Liepājā Rokgrupa Līvi

Naktsmītnes Kuldīgā
 • Rokgrupa Līvi

  Rokgrupa Līvi: Izvēlieties mūziku sev tīkamākā stilā. Tam vienmēr ir jābūt pirmajam saraksta vienumam, jo mūzika, kas tiek reklamēta kā “relaksācijas mūzika”, ne vienmēr jums noderēs, ja tas ir stils, kas jums nepatīk.


  Rokgrupa Līvi: Izvēlieties mūziku bez vārdiem, īpaši vārdus angļu valodā. Šķiet, ka pieskaņošanās pantiem ir novirzoša, it īpaši, ja mēģināt koncentrēties uz citu relaksējošu treniņu Jūdas Graši Rokgrupa. Daži cilvēki atklāj, ka cilvēka balss ir ļoti atslābinoša, neskatoties uz to, ka vokālā mūzika, kas skan dialektā Rokgrupa Līvi, kuru jūs nesaprotat, joprojām šķiet pretimnākoša. (Lielisks šāda veida mūzikas piemērs ir gregoriskais dziedājums.)


  Rokgrupa Līvi: Pieskaņojieties kvalitatīvai atskaņošanas aparatūrai. Jums noteikti nav jāiegādājas augstākā līmeņa ietvars, taču jums vajadzētu nedaudz padomāt par to, kā noskaņoties savai mūzikai. Jums nav jānomācās no skaļruņiem dzirdama trokšņa lentes vai čaukstoša kņada. Ievērojot šos padomus, jūs atradīsit mūziku, kas ļaus jums (vai jūsu lolotajam) atslābināt ķermeni fiziskā līmenī. Vai jums šobrīd ir kāda iecienītākā mūzika atpūtai? Vai tas atbilst šiem padomiem? Kādus padomus jūs iekļautu? Ja neiebilstat, noņemiet savu komentāru Rokgrupa Līvi zemāk.


  Rokgrupa Līvi: Tā kā ziemas sezona ir auksta un tajā ir mazāk saules nekā vasaras sezonā, mūsu dzīvē var būt gadalaiki, kas ir grūtāki nekā citi. Kad pavasarī iznāk saule, mēs bieži jūtam jauna sākuma vai uzlādes sajūtu. Dzīves sezonām mainoties, dažkārt mēs ņemam vērā izmaiņas, bet šad tad nē. Šad un tad pārmaiņas ir nepārtrauktas, un kādu laiku mēs atklājam sevi modernā telpā Rokgrupa Līvi uzreiz.


  Rokgrupa Līvi: “H Sun” nav it kā sezonālu pārmaiņu no ziemas uz pavasari melodija. Turklāt tā ir uzticības melodija, kad mūsu ikdiena ir pelēka un auksta, atgādinot, ka gadalaiks noteikti mainīs dienasgaismu. Mēs stāsies pretī aukstajai ziemai ar pavadoņiem, kuri var palīdzēt mums pārdzīvot tumšākās dienas un svinēt kopā ar mums, kad atgriežas Rokgrupa Līvi pavasaris.