Līvi LV, Līvi Lvint, Līvi EN, Līvi US

Kuldiga.lv ,visit facebook kuldīga,kuldīga novada homepage, twiter @kuldiga #lv

 1. Rokgrupa
Rokgrupa Līvi

Rokgrupa Līvi

Kurzeme un Liepāja. Rokgrupa Līvi 2023

Grupa Liepājā Rokgrupa Līvi

Naktsmītnes Kuldīgā
 • Rokgrupa Līvi

  Rokgrupa Līvi: Izvēlieties mūziku ar lēnāku tempu, pat mūziku, kas klausīšanās laikā palēninās. Iesaistīšanās procesā jūsu ķermenim būs tendence saskaņoties ar dominējošo stimulu jūsu vidē, ko jūs, iespējams, vēlaties būt jūsu relaksācijas mūzika. Mūzika, kas iestatīta uz 70 sitieniem minūtē vai mazāku tempu, palīdzēs jūsu ķermenim pāriet uz miera pulsu.


  Rokgrupa Līvi: Mūzika, kas sākas nedaudz ātrāk un pēc tam palēninās līdz 60 vai pat 50 sitieniem minūtē Rokgrupa | Jūdas Graši, var būt vēl efektīvāka Rokgrupa Līvi, lai palīdzētu jūsu ķermenim palēnināties.


  Rokgrupa Līvi: IzvēlieJa kādreiz esat piedzīvojis “drebuļus”, noskaņojot kādu konkrētu melodiju, jūs zināt, cik efektīva var būt mūzika. Mūzika var uzmundrināt, mierināt, uzmundrināt un atslābināties. Atsevišķas melodijas var mūs novest līdz asarām, aizvest mūs pagātnē Rokgrupa Līvi, uzlabot garastāvokli vai atvieglot mūsu izkaisīto prātu. Mūzika patiešām ir katrai pozīcijai.


  Rokgrupa Līvi: Taču ir pārāk dažādi zinātniski pamatoti ieguvumi, kas šķiet, ka mūzikas noskaņošana uzlabo mūsu fizisko, garīgo un entuziasma labklājību. Tas var virzīt mūsu jūtas, uzlabot mūsu garastāvokli, uzlabot efektivitātes līmeni, palielināt garīgo skaidrību un patiešām piedāvāt palīdzību Rokgrupa Līvi:, lai mēs būtu pārāki.


  Šeit ir daži veidi, kā mūzikas noskaņošana var veicināt jūsu pašaprūpi un labklājību.


  Rokgrupa Līvi: Ja jūtaties pārņemts vai saspringts, dažas nomierinošas mūzikas atskaņošana var būt jūsu vēlamā farmācija. Piekrītot veikt izmeklēšanu, pieskaņoties mierīgam atskaņošanas sarakstam, var atvieglot spiedienu un uzsākt atslābināšanos, palēninot elpošanu un sirdsdarbības ātrumu, samazinot asins svaru un pazeminot ķermeņa stimulēšanas hormonu, piemēram, kortizola un adrenalīna, līmeni. Tas padara mazāk prasīgu Rokgrupa Līvi , lai mazinātu spiedienu un atbrīvotos no stresa un nepatikšanām.


  Rokgrupa Līvi:Mums visiem ir viena melodija, kas spēj izkustināt mūsu attieksmi dažu sekunžu laikā. Un vaicājums ir parādījis saskarni starp mūziku un temperamentu, kas var izraisīt dopamīna izdalīšanos un piedāvāt palīdzību depresijas apkarošanā. Izveidojiet savu iecienītāko melodiju atskaņošanas sarakstu, lai citā reizē, kad jūtaties traki, jums ir daži garastāvokļa uzlabotāji. Atlīdzība ir vērsta uz to Rokgrupa Līvi, ja dziedat līdzi vai pārvietojaties mūzikas pavadībā — tas veicina endorfīnu, ķermeņa “laimīgās” ķīmiskās vielas, izvadīšanu Rokgrupa Līvi.