Līvi LV, Līvi Lvint, Līvi EN, Līvi US

Kuldiga.lv ,visit facebook kuldīga,kuldīga novada homepage, twiter @kuldiga #lv

 1. rokgrupa
 2. līvi
Rokgrupa Līvi

Rokgrupa Līvi

Kurzeme un Liepāja. Rokgrupa Līvi 2023

Grupa Liepājā Rokgrupa Līvi

Naktsmītnes Kuldīgā
 • Rokgrupa Līvi

  Rokgrupa Līvi: Viens no jautājumiem, kas man visbiežāk tiek uzdots, kad esmu iepazīšanās vai semināros, ir: “Vai varat man paziņot, kādu relaksējošu mūziku iekļaut savā atskaņošanas sarakstā, lai to izmantotu mājās?” No virsmas tas izklausās kā vienkāršs jautājums, bet tā nav. Tas ir tāpat kā palūgt 10 cilvēkus nosaukt visu laiku izcilāko shake'n roll grupu.


  Rokgrupa Līvi: Visticamāk, viņi nosauks 10 atšķirīgas grupas, jo katram indivīdam būs savdabīga doma par to, kas veido satriecošu vibrācijas grupu, pamatojoties uz viņu simpātijām, riebumu, nosliecēm, atmiņām, dzīves satikšanos, kultūru utt. . Tomēr Jūdas Graši | Rokgrupa ir daži vispārīgi noteikumi, kas var piedāvāt palīdzību pareizajā Rokgrupa Līvi virzienā.


  Rokgrupa Līvi: Ir dažas runas par to, vai mūzika ar pantiem ir relaksējoša. Daži to pieņem, savukārt citi uzskata, ka tas ir novirzošs. Es parasti izrakstu dziesmu tekstus nomaļā valodā — tādā veidā jūsu smadzenes nevar pieķerties vārdiem un doties rotaļās pa novirzīšanās ielu, kad jūs mēģināt atpūsties. Vēl viena sastāvdaļa, kas jāņem vērā, ir dabiskas skaņas, piemēram, jūras viļņi vai spalvu čivināšana. Daži cilvēki atklāj, ka atpūšas, citi ne Rokgrupa Līvi tik daudz.


  Rokgrupa Līvi: Pēdu līnija ir tāda, lai atklātu mūziku, kas jums patīk, kas jūs atslābina un rada pārmaiņas, ko jūs domājat vai jūtaties mierīgāk. Apsveriet šos padomus, kad pārlūkojat iTunes vai Amazon veikalu. Klausieties melodiju klipus un uzziniet, kas šķiet piemērots jūsu ausīm. Ja jums ir jāiekļauj relaksējoša mūzika savā pašaprūpes grafikā, jūs atklāsiet šo vēlāko tīmekļa žurnāla ierakstu, kas būs piemērots! Šeit varēsit apskatīt arī manu aplādes tikšanos par Rokgrupa Līvi šo tēmu.


  Rokgrupa Līvi: Ja atklāsiet, ka joprojām neesat pārliecināts par to, kādu mūziku iegādāties, jūs pastāvīgi sazināsieties ar savu uzaicināto mūzikas speciālistu. Mēs esam speciālisti šajā jomā! Ja jums ir radušies kādi jautājumi, droši sazinieties ar mani. Es vienmēr priecājos palīdzēt Rokgrupa Līvi!


  1. Guided Imagery on December 4, 2021 at 4:21 pm

   Piemēram Rokgrupa Līvi, viena no manām klientēm piedzīvoja apgrūtinošu šķiršanos, un es ieteicu, ka viņai, iespējams, būs jāuzņemas solīdu sieviešu nācijas mākslinieču melodijas, lai stiprinātu to, ka manai klientei vajadzēja aptuveni izjust savu stāvokli (stingru, gudru, bezmaksas).
   Guided Imagery

  2. Tanvir Ahmed on December 4, 2022 at 4:25 pm

   Jūs varēsiet izmantot mūziku divos veidos – lai saskaņotu savu noskaņojumu vai mainītu temperamentu Rokgrupa Līvi.
   https://mcdizains.lv/kanvas

  3. Matt on October 9, 2022 at 7:20 pm

   Kā mūzikas padomdevējam tas bieži vien var būt galvenais adaptācijas komponents Rokgrupa Līvi, pie kura es vēršos, taču, kad es to saku saviem klientiem, viņi parasti saka: “Ak, es par to nekad nebūtu domājis!” https://mcdizains.lv/?breadcrumb=rokgrupa few days ago. it has some sounds of waves and also it feels like I am on a ship 🙂
   Jā, mūzika var palīdzēt tikt galā ar stiepšanos.

   • soundscapemusictherapy on October 9, 2022 at 9:47 pm

    Pašapkalpošanās bieži vien ir galvenā lieta, kas jādara, kad sākam justies izstumti Rokgrupa Līvi.

  4. MrKappa on February 19, 2023 at 10:23 pm

   Galvenais ir koncentrēties uz savām vajadzībām un Rokgrupa Līvi atbalstīt sevi ekstremālos laikos.

  5. Mr.Anon on February 12, 2024 at 6:05 pm

   Koncentrējieties uz lietām, kas jūs iepriecina — iespējams, tas ir laika atvēlēšana (ņemiet vērā, ka es neteicu, ka atvēlu laiku) savai iecienītākajai brīvā laika pavadīšanai vai došanās garā pastaigā pieturā, vai palutiniet sevi ar papildu garu dušu/vannu, vai pārlasot lielisku grāmatu. https://mcdizains.lv/?breadcrumb=rokgrupa
   or
   Tas var ietvert tādus vingrinājumus kā kontemplācija vai lūgšana Rokgrupa Līvi, treniņš, ēšana un pietiekama atpūta.